Oznanila Gozd

24. marec: 6. POSTNA - CVETNA NEDELJA. Ob 8.30 uri bo pred župniščem slovesen blagoslov oljk in drugega zelenja. Zatem bo slovesen vhod v cerkev in sv. maša z branjem Pasijona. Po maši bomo nagradili tri najlepše butarice.

28. marec: VELIKI ČETRTEK, Spomin zadnje večerje. Po maši, ki bo ob 16.30 uri, bo molitvena ura.

29. marec: VELIKI PETEK: Obredi velikega petka bodo ob 16.30 uri. Po obredih bo molitvena ura ob božjem grobu.

30. marec: VELIKA SOBOTA. Ob 6.30 uri zjutraj bo pred blagoslov ognja za domove.

Blagoslov velikonočnih jedi bo ob 15.00 uri na Gozdu v cerkvi in ob 15.30 na Kališu.

Povabljeni, da se udeležite velikonočne vigilije v Mekinjah ob 18.00 uri.

31. marec: VELIKA NOČ GOSPODOVEGA VSTAJENJA – največji krščanski praznik. Ob 9.00 uri bo vstajenje s procesijo in slovesno mašo. Pri maši bo darovanje - ofer za cerkev.

1. april: VELIKONOČNI PONEDELJEK. Sv maša bo dopoldne ob 8.00 uri. V tednu po veliki noči ne bo verouka.  Otroci naj prihajajo k obredom velikega tedna in k sv. mašam.

7. april: 2. VELIKONOČNA – BELA NEDELJA.

14. april: 3. VELIKONOČNA NEDELJA.