Oznanila Mekinje

14. april: 3. VELIKONOČNA NEDELJA,

21. april: 4. VELIKONOČNA NEDELJA – NEDELJA DOBREGA PASTIRJA in svetovni molitveni dan za duhovne poklice.

28. april: 5. VELIKONOČNA NEDELJA.

1. maj: POLJSKA MAŠA ZA BREZJE pri SV. PRIMOŽU ob 10.00 uri. ZAČETEK ŠMARNIC h katerim lepo vabljeni vsi župljani, posebej pa letošnji prvoobhajanci in vsi otroci. Zaradi šmarnic bodo vse delavniške maše v maju zvečer ob 19.00 uri.

3. maj: PRVI PETEK V ČAST SRCU JEZUSOVEMU, bolnike bom obhajal kot običajno.

5. maj: 6. VELIKONOČNA NEDELJA. Ker je prva nedelja v mesecu bo redno darovanje – ofer za cerkev.

SV. MISIJON V MEKINJAH IN NA GOZDU. V letu 2024 bodo v župnijah kamniške dekanije potekali sv. misijoni. Tako bo tudi v Mekinjah in na Gozdu sv. misijon od 10. do 19. maja. Misijon bodo vodili bratje kapucini iz Škofje Loke. Za pripravo misijona je bil ustanovljen odbor župljanov, ki ga sestavlja devet župljanov iz Mekinj in trije iz Gozda. Prvo srečanje smo že imeli 18. aprila.

Lokacija:Mekinje